+38 044 339 94 39
  • Головна
  • Акредитація на митниці (послуги реєстрації)

Акредитація на митниці (послуги реєстрації)

Фото - Акредитація на митниці (послуги реєстрації) в Києві №1

Займатися зовнішньоекономічною діяльністю неможливо не маючи реєстрацію в митних органах. Отримання акредитації на митниці є однією з головних умов для здійснення експортно-імпортних операцій організаціями. Завчасне оформлення акредитація в митних органах дасть можливість уникнути затримок при оформленні вантажу на митниці. Адже відсутність акредитації унеможливлює митне оформлення.

Акредитація на митниці – це свого роду підтвердження державним органом права фірми або приватного підприємця на ведення зовнішньоекономічних операцій. Але, для того щоб її отримати потрібен час. Необхідно зібрати необхідний пакет документів.

Компанія «ІМЕКС Консалтинг» допоможе Вам вирішити цю задачу, запропонувавши послуги митного брокера, який зробить все необхідне для отримання митної акредитації. При цьому, ми гарантуємо швидке та якісне вирішення питання. Звернувшись до «ІМЕКС Консалтинг» Ви зможете без зволікань підготувати, зібрати необхідні папери, і оформити їх. Ми надаємо послуги реєстрації на митниці в Києві по найдемократичнішим розцінками.

Корисні посилання

+38 044 339 94 39