+38 044 339 94 39

Оформлення експрес посилок

Фото - Оформлення експрес посилок №1

Компанія «ІМЕКС Консалтинг» допоможе виконати митне оформлення експрес-посилок, які пересилаються поштовими компаніями, що мають право здійснювати пересилання міжнародних поштових відправлень, або службами кур’єрської доставки інших країн.

Для здійснення такої операції потрібно, щоб поштове відправлення (надходить або виходить) відповідало вимогам законодавства, що регулює перелік допустимих до переміщення через кордон товарів і ліміти їх безмитного переміщення. Оформлення посилок для фізичних та юридичних осіб має деякі відмінності, особливо це відноситься до принципу оплати мита. Для фізосіб – це посилка, оцінена на суму не вище € 100, при вазі до 50 кілограм. За перевищення норм одержувач зобов’язаний внести оплату мита в 10-20% вартості товару, що пересилається і ПДВ, оформити вантажну митну декларацію. Підприємець також не вноситиме мито, якщо вартість посилки в МПО не вище € 150. За більший вантаж йому доведеться сплатити митну ставку і ПДВ і в деяких випадках, акцизний збір.

Наші фахівці допоможуть без зайвих проблем і зволікань оформити експрес-посилку на митниці за один день. Вони підготують необхідні документи і процедура отримання поштового відправлення пройде без перешкод.

Корисні посилання

+38 044 339 94 39