+38 044 339 94 39

Декларування

Фото - Декларування №1

Декларування є частиною процедури митного оформлення. Без нього неможливо здійснювати ввезення або вивезення товарів, транспортних засобів або особистих речей через Державний кордон

Декларування товарів є умовою ефективного проведення зовнішньоекономічної діяльності як приватними підприємцями так і великими фірмами.

 

Товаровиробник або митний брокер, надає митниці сам вантаж і супровідні документи, в яких зазначено, що заявлена продукція відповідає нормам і стандартам, які узгоджені на законодавчому рівні. Крім того, заповнюється митна декларація, з даними про вантаж.

«ІМЕКС Консалтинг» надає послуги з митного декларування товарів у Києві. Ми допоможемо зібрати потрібні документи, організуємо швидке і ефективне проходження митного оформлення.Крім того, пропоновані нами послуги з митного супроводу дають можливість успішно вирішувати комерційні завдання клієнтів і забезпечувати оперативне проходження митних процедур. Звернувшись в «ІМЕКС Консалтинг» Ви можете бути впевненими в успішному результаті справи.

Корисні посилання

+38 044 339 94 39