+38 044 339 94 39

Митне оформлення імпорту

Фото - Митне оформлення імпорту №1

Митне оформлення імпорту – одна з важливих складових ведення успішної зовнішньоекономічної діяльності. Правильність підготовки документів зведе до мінімуму комерційні ризики, фінансові витрати і втрату часу.

Процес митного оформлення імпорту неможливо здійснити без пакета необхідних документів.До нього входить: контракт ЗЕД, рахунок – фактура, сертифікати походження і якості, дозвіл на ввезення товару, товарно-транспортні накладні та ін. Специфіка вантажу, країна-виробник або обсяг вантажу також може впливати на відповідний перелік дозвільних документів. Після того, як буде проведено розмитнення вантажу, в залежності від виду товару, що ввозиться, можуть знадобитися дозвол від санепідемстанції, служб екологічного, ветеринарного контролю та ін.

Тому, вирішення даного питання не може обійтись без тимчасових витрат і необхідних знань у сфері митного законодавства. Відповідно, буде потрібна допомога професіоналів.

Співробітники компанії «ІМЕКС Консалтинг» допоможуть провести митне оформлення вантажів в Києві. Серед послуг, що надаються з оформлення імпорту – розрахунок митних платежів і зборів, надання послуг по виправленню, доробці документації, оформлення пакету документів для проведення реєстрації вантажу на митниці, консультації та багато іншого. Наші фахівці допоможуть фірмі або приватному підприємцю впоратися з будь-якими труднощами, пов’язаними з ввезенням товарів в Україну та здійснити швидке, якісне проходження товарів і вантажів через митницю.

Корисні посилання

+38 044 339 94 39