+38 044 339 94 39
  • Головна
  • Оформлення дозвільної документації

Оформлення дозвільної документації

Фото - Оформлення дозвільної документації №1

Фахівці компанії «ІМЕКС Консалтинг» допоможуть грамотно і в найкоротші терміни оформити дозвільну документацію, яка потрібна для проходження митних процедур.

Оскільки нормативна база час від часу змінюється, то самостійно підготувати необхідні папери для митниці досить складно. Адже для цього потрібно володіти актуальною інформацією про законодавчі нововведення, процедурні нюанси отримання сертифікатів, свідоцтв, декларацій, інших документів.

Відповідно до ст. 319 Митного кодексу України переміщені через кордон товари повинні проходити санітарно-епідеміологічний, ветеринарний, фітосанітарний, екологічний контроль. Митне оформлення проводиться тільки після проходження необхідних видів контролю.

Будь-який вид дозвільної документації, який необхідний для проведення операцій з імпорту та експорту товарів, має певну процедуру отримання. На неї потрібен час, що може привести до простоїв і як результат, до фінансових витрат. Тому краще довірити цю трудомістку процедуру фахівцям нашої компанії. Досвідчений брокер забезпечить отримання дозвільних документів з мінімальними витратами. Ми гарантуємо оперативне і успішне вирішення питань в митних органах України, органах виконавчої влади, від яких залежить видача дозвільних документів.


Корисні посилання

+38 044 339 94 39